Strong power je masážní a regenerační krém, který ocení nejen sportovci v rámci regenerace svalů, ale i těžce pracující lidé, nebo starší lidé, kteří mají časté problémy pohybového aparátu. Má chladivě-hřejivý účinek, rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Pomáhá při různých problémech, a to především těch, které byly spojeny s nadměrnou fyzickou zátěží. Určený je na kůži v oblasti ramen, zad, kolen nebo jiných částí těla. Je určen pouze pro vnější použití.

strongpower-krem-zena-bezkyna

První pomoc pro sportovce

Náš diamant v tubě (jak jsme si zvykli Strong Power nazývat) pomáhá vrcholovým sportovcům, ale také amatérských sportovcům. Díky svým složkám poskytuje tělu osvěžení, uvolnění a urychluje tím regeneraci svalů. Pomáhá také při svalové horečce (tzv. svalovici) a ocení jej všichni, kteří zažili nepříjemné zranění (krém totiž pomáhá k rychlejší regeneraci). Doporučujeme používat před sportovní zátěží, ale i po ní (nejlépe zabírá hned po osprchování).

Pro starší lidi a důchodce

Mnohdy starší lidé mají těžkosti s pohybovým aparátem, proto doporučujeme používat náš krém Strong Power. Je skvělý především na potíže v oblasti kříže, trapéz, mezilopatkové svalstvo a podobné. Pozitivně působí při problémech svalů, šlach a kloubů. Krém si stačí jen natřít na problematické místo a nechat působit. Uvolnění by se mělo dostavit v krátkém čase.

strongpower-krem-muzi-pri-praci-tazka-praca

Pro těžce pracující lidi

Ti, kteří těžce pracují, znají nepříjemný pocit únavy a bolavého těla po náročném výkonu. V případě, že máte za sebou náročnou krátkou práci nebo dokonce celý den, sáhněte po našem krému. Natřením na bolestivé části těla (ať už jsou to nohy, ruce, záda, kříž a podob.), dojde k uvolnění svalů a začne se dostavovat úleva.

Pro těhotné ženy a maminky

Ano, i v případě těhotných žen má náš krém úspěchy. Vyzkoušelo ho již neskutečné množství žen v očekávání, které si stěžovali na otoky nohou, popraskané žilky, či bolestii v oblasti zad. V případě těchto nebo podobných problémů, stačí krém natřít na problematická místa a nechat působit, O vhodnosti používání krému doporučujeme se poradit se svým lékařem. Strong Power je skvělý i v případě přesílených rukou. Takže jestliže nosíte celý den děťátko na rukách a ruce už doslova necítíte, doporučujeme náš diamant v tubě.

dieta-v-posteli-fevermates-teplomery
dieta-hra-fevermates-teplomery

Pro děti

Krém Strong Power doporučujeme používat u dětí od 3 let. Je bezpečný pro dětskou pokožku ale pozor, složení krému je dost silné, proto ho pro děti doporučujeme používat v menším množství. Pokud chcete krém aplikovat dítěti poprvé, doporučujeme ho otestovat na předloktí, aby jste zjistili, zda-li nebude mít alergickou reakci.

V jakých případech krém pomáhá? Především při naražených míst, při otocích, štípancích od komárů, včel a jiného hmyzu. V případě, že je nemocné, doporučujeme natřít oblast hrudníku a průdušek. Dokonce je skvělý i v případě růstových bolestí. Děti které rychle rostou mají často bolesti v oblasti nohou, proto doporučujeme natřít nohy od kolen směrem k chodidlům v malém množství.